HAKKIMIZDA

Bakırköy İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi' ne Hoş Geldiniz

Hakkımızda


Hür-Med Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. iştiraki olan Bakırköy İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi, işitme cihazları uygulama ve satışı aynı zamanda odyoloji alanındaki birikmiş tecrübeleriyle 1994 yılından beri faaliyet göstermektedir. 25 seneyi aşkın süredir gelişen teknoloji ile birlikte dünyanın en gelişmiş, en kaliteli ve en konforlu markaları ile işitme cihazı kullanıcılarına hizmet vermekte ayrıca işitme sorunu yaşayan kişilere çözüm sunmada yardımcı olmaktadır.

Hür-Med Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. Bakırköy İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi, Bakırköy İncirli caddesinde 2 uygulama ve satış ayrıca yine incirli caddesinde 1 showroom olmak üzere 3 adreste hizmet vermektedir.

Vizyonumuz


Geçmişten günümüze kaliteyi esas alan firmamız sektörde kendini kanıtlamış, faaliyet alanında ciddi bir yer edinmiş sürekli müşteri memnuniyeti ve kaliteyi artırarak her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Misyonumuz


Bakırköy İşitme Cihazları Merkezi güler yüzlü, alanında uzmanlaşmış deneyimli kadrosu ile teknolojiyi yakından takip eder, kişilere ihtiyacı olan cihazı belirler, satış sonrası tüm hizmetleri en üst düzeyde gerçekleştirmektir.

Pazartesi - Cuma 09.00 - 18.30
Cumartesi : 09:00 - 17:00
Kartaltepe Mah. İncirli cad. Deniz apt. No:74/A Bakırköy 34145 İstanbul