Resound İşitme Cihazları

ReSound, orijinal düşünceyi ve tasarımı katı teknoloji ile birleştiren yenilikçi işitme özümleri sunarak mükemmel ses sağlar.

ReSound, 1943 yılına kadar uzanan köklerle, bir dizi işitme sektörünün ilklerinden sorumlu olmuştur: WDRC (Geniş Dinamik Aralık Sıkıştırma), ses işleme için yeni bir zemin oluşturmuştur. DFS (Dijital Geri Besleme Bastırma Sistemi), ulumanın ve ses distorsiyonunun etkili bir şekilde ortadan kaldırılması için ilk sistem oldu.
  • ReSound Linx2
  • ReSound Up Smart
  • ReSound Enzo2
  • ReSound Enya

ReSound Linx2 işitme cihazı

ReSound Linx2 işitme cihazı artık daha akıllı

Yeni ReSound Linx2 işitme cihazı gün doğumundan gün batımına kadar en üst seviye ses kalitesi ve işitme konforunun tadını çıkarın. Spatial Sense (Konumsal algı) sayesinde çevrenizi ve sesleri ayırt edin.

ReSound Up Smart İşitme Cihazlar

Duymak öğrenmenin anahtarıdır.

ReSound Up Smart hafif ya da şiddetli işitme kaybı olan tüm çocuklara yönelik tek akıllı işitme cihazıdır. Çocuklara gelişme çağlarının her seviyesinde konuşma ve dil kullanımı için üstün erişim sağlamaktadır.

ReSound Enzo2 işitme cihazı

Duyma deneyiminizi kişiselleştirin

ReSound Enzo2 işitme cihazı ile dünyayı istediğiniz gibi duyun. En sevdiğiniz şarkıyı dinlerken siz de eşlik edin. Telefonunuzda ve yakınınızın size gönderdiği video mesajda onun sesini duyun ve gülümseyin.
Pazartesi - Cuma 09.00 - 18.30
Cumartesi : 09:00 - 17:00
Kartaltepe Mah. İncirli cad. Mine apt. No:72/10 Bakırköy 34145 İstanbul